Hotel Fortuna West Praha

Hotelu Fortuna West Praha 11 Hotelu Fortuna West Praha 12 Hotelu Fortuna West Praha 13 Hotelu Fortuna West Praha 14 Hotelu Fortuna West Praha 15 Hotelu Fortuna West Praha 16 Hotelu Fortuna West Praha 17 Hotelu Fortuna West Praha 18 Hotelu Fortuna West Praha 19 Hotelu Fortuna West Praha 20 Hotelu Fortuna West Praha 21 Hotelu Fortuna West Praha 22

.Fortuna West Hotel Prague předurčuje svou výhodnou polohou nedaleko dálnice Praha - Rozvadov, 9 km od Ruzyňského letiště a 20 minut do centra, zejména k pracovním cestám.


Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. K dispozici jsou též nekuřácké pokoje a dva bezbariérové pokoje pro handicapované hosty. Do výbavy všech pokojů hotelu Fortuna West patří telefon s přímou provolbou, barevný televizor se satelitními programy a programem s celodenním zpravodajstvím, koupelna s vanou.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-fortuna-west@toprague.cz
Adresa: Mrkvičkova 1091/2 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Fortuna West Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Fortuna West Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Fortuna West ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist